Hizmetler / HGS Bariyer Geçiş Sistemleri

  • Nice-Bariyer-Nice
  • Nice-Bariyer-Fotocell-Loop

Nice bariyer

Gişe, otopark, site, plaza, cezaevi, şantiye, endüstriyel alanlar, yayalaştırma uygulanan sokak ve caddeler, trafiğe kapalı yerlerin giriş çıkışları, kamu ve hizmet binalarının ilgili alanlarında vb. geçiş kontrolü sağlanmak istenen yerlerde kullanılan bariyer sistemlerinde Nice bariyeri güvenle tercih edebilirsiniz.

Nice bariyerleri, 3 metreden 9 metreye kadar farklı uzunluklarda uygulanabilir. Yoğun kullanımlara uyumludur. Elektronik ve mekanik bölümleri, emniyet sistemleri ile sıkışmalara karşı tedbirlidir. Nice motorları alandaki yabancı cismi algılar ve hareket durdurur. Böylece potansiyel riskler önlenmiş olur. Zaman ayarlıdır, çalışma hızı da ayarlanabilir. Gerektiğinde manuel olarak kullanılabilir. Dış kabini, olumsuz hava koşullarına karşı dayanabilir. Motoru güçlüdür. Harici akü bağlanabilmekte, kol sağ veya sola takılabilmektedir. Yavaş başlama yavaş durma özelliği vardır. Yay ayarı basittir, otomatik geçiş sistemleri (OGS) ve kartlı geçiş sistemleri (KGS) ile uyumludur. Montajı basit, kullanımı çabuk alışılabilecek şekilde ve tasarımları estetiktir.

Nice Wide 4\5\6, Nice L Bariyer, Nice M7 Bar Bariyer, Nice S Bar Bariyer, Nice M3 Bar Bariyer, Signo Bariyer Nice Bariyerleridir.

Nice Türkiye, satışın ardından ürünlerinin montajı, kurulumu, bakımı ve eğer gerekirse talebiniz doğrultusunda tamir onarımı ile de yanınızdadır. Nice servis ağı yaygındır ve servis kadrosu alanında eğitimli, donanımlı kimselerden oluşur. Nice Müşteri Hizmetleri de yedi gün yirmi dört saat ürünler ile ilgili her tür talebinize cevap verir.